CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Konference „Energetická efektivita jako hlavní pilíř energetické koncepce“

Konference „Energetická efektivita jako hlavní pilíř energetické koncepce“

Dne 22. listopadu 2012 od 9:00 se v Poslanecké sněmovně koná konference

„Energetická efektivita jako hlavní pilíř energetické koncepce“

pod záštitou Milana Urbana, předsedy hospodářského výboru Poslanecké sněmovny, a Jana Husáka, místopředsedy hospodářského výboru Poslanecké sněmovny.

Konferenci pořádají společně Hnutí DUHA, Klimatická koalice, Britské velvyslanectví v Praze, Rakouské velvyslanectví v Praze, Velvyslanectví Spolkové republiky Německo v České republice a Nadace Heinricha Bölla.

Konference představí energetickou efektivitu jako klíčovou součást evropských energetických koncepcí, přičemž se zaměřuje na příklady dobré praxe, zejména z průmyslu Velké Británie, Německa a Rakouska a rozvine diskusi o vhodných nástrojích energetické politiky v ČR. Trh s úsporami energií umožňuje zvyšovat efektivitu na straně výroby i spotřeby, podstatně ovlivňuje energetickou bilanci státu a snižuje závislost hospodářství na fosilních palivech.

Potvrďte prosím svou účast do 12. listopadu na email barbora.hanzlova@ecn.cz. V případě dotazů se obracejte na Miroslava Pecha z Hnutí DUHA na telefonním čísle +420 773 778 836. Podrobné informace najdete v pozvánce v příloze a v anglickém jazyce.

 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Přihlaste se k odběru novinek

Prosím, doplňte číslici (Ochrana proti SPAMu)
{captcha}

Copyright ©2019 | FoRS