CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Měsíční stáž v rámci ČR

Měsíční stáž v rámci ČR

Jedinečná možnost pro členské a pozorovatelské organizace FoRS jak zvýšit kvalifikaci svých zaměstnanců či si zajistit stážistu z jiné organizace na jeden měsíc!

Tato možnost se FoRSu naskytla díky zapojení do projektu RESAREAS, který je zaměřený na výzkum mimoevropských oblastí. Více se o tomto projektu můžete dočíst zde. Jednou z klíčových aktivit projektu je i podpora vzájemných stáží v České republice. Existují dvě základní možnosti zapojení pro členské a pozorovatelské organizace:

1. Jako vysílající instituce. Vyšlete svého zaměstnance/zaměstnankyni na měsíční stáž, na které si zvýší svou kvalifikaci. Veškeré jeho náklady pobytu na stáži jako ubytování, doprava a strava budou hrazeny.

2. Jako hostující organizace. Máte možnost získat zkušeného stážistu/stážistku z jiné členské organizace FoRsu dle Vašeho výběru, kterého/kterou na měsíc zaměstnáte a ještě za něj získáte finanční podporu. Získáte tak navíc pracovní sílu, kterou můžete využít k realizaci svých plánů. Navíc tak umožníte stážistovi/stážistce získání nových poznatků.

Veškeré informace o podmínkách stáže naleznete na fóru FoRS zde. Vyplněnou žádost zasílejte na adresu asistent@fors.cz, a to nejpozději do 20.1.2013.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS