CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Seminář k fondům vnější spolupráce EU

Seminář k fondům vnější spolupráce EU

Dne 30.května 2013 se v Evropském domě v Praze 1 (Jungmannova 24) uskuteční seminář k fondům vnější spolupráce EU.
Jedná se o další ze série bezplatných seminářů, které Ministerstvo zahraničních věcí pořádá pro české firmy, NGOs a jiné organizace, které mají zájem o projekty EU ve třetích zemí.
Posluchači se během 90 minut v kostce dozví, jaké fondy vnější spolupráce EU existují, jak vznikají projekty v institucích EU, jak postupovat krok za krokem při účasti v tendrech EU, jakých častých chyb se vyvarovat i jak jim může být v celém procesu nápomocné Ministerstvo zahraničních věcí a zastupitelské úřady ČR v zahraničí.
Tendry na projekty vnější spolupráce EU jsou vypisovány každý týden na webových stránkách EuropeAid v mnoha oblastech – od energetiky, dopravy, životního prostředí, obchodu, zemědělství, ICT či výzkumu až po podporu demokracie, lidských práv a právního státu, migraci, bezpečnost, zdravotnictví, školství, sociální rozvoj, kulturu, podporu občanské společnosti či reformy státní a veřejné správy.
Lektorkou bude Petra Reimer Postlerová z Odboru politik EU MZV ČR, která poskytuje zájemcům o projekty vnější spolupráce EU i bezplatné konzultace na eupo@mzv.cz, kde je možno si sjednat i osobní schůzku.
Registrace účastníků na seminář probíhá na eurocentrum.praha@euroskop.cz.
Více informací o semináři naleznete na webových stránkách MZV nebo Euroskop.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS