CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Hledání partnerů – projekty GRV financované EK a Mezinárodním Visegrádským Fondem

Hledání partnerů – projekty GRV financované EK a Mezinárodním Visegrádským Fondem

Projekty GRV pro Evropskou komisi 

Mezinárodní iniciativa dance4life je složena z nadace dance4life v Amsterodamu a místních partnerských organizací na pěti kontinentech. dance4life je ochotný účastnit se současného výběrového řízení na EK (GRV) jako hlavní řešitel (lead applicant) a hledá partnery z evropských zemí, kteří působí v oblasti vzdělávání, advocacy a osvěty, především v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví a práv. Více informací naleznete zde.

Usupení Italian Network against AIDS má zájem na zapojení se do přípravy projektů GRV (jako partner) podávaných  v rámci výběrového řízení programu NSA/LA 2013 v těchto klíčových tématech: boj proti HIV/AIDS a dalším pandemiím, globální zdraví. Více informací naleznete zde.

Mezinárodní Visegradský Fond (MVF)

Polská organizace Women Matter Foundation hledá partnery z ČR, Slovenska a Maďarska pro přípravu projektu pro MVF. Jedná se o přípravu komparativního interdisciplinárního výzkumu týkajícího se klíčových témat a výzev, které mají dopad na práci žen ve Střední a Východní Evropě. Více informací naleznete zde.

Další nabídky partnerství naleznete na webu projektu TRIALOG.

 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS