CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

TRIALOG: nový TIS a Twitter

TRIALOG: nový TIS a Twitter

V lednovém vydání newsletteru TRIALOGu (TRIALOG Information Service, TIS) se dozvíte mj.:

• U příležitosti desetiletého výročí založení slovenské národní platformy byla vydána brožura shrnující základní milníky posledních deseti let. Na konci minulého roku tato platforma také podpořila několik cest novinářů do Burkiny Faso, Kambodži a Jižního Súdánu.

• Maďarská národní platforma začala pracovat na projektu, který se snaží o zvýšení efektivnosti rozvojové spolupráce. V rámci projektu byla na podzim minulého roku vypracována studie, která mapuje situaci devatenácti rozvojových NNO v Maďarsku.

• Polská národní platforma Grupa Zagranica vyzývá zástupce polských institucí k reakci na situaci na Ukrajině.

Kompletní číslo TIS si můžete přečíst zde.

TRIALOG také nabízí možnost publikovat informace o vašich akcích a dalších aktivitách                   v únorovém vydání TIS (druhá polovina února). Příspěvky by měly splňovat tato kritéria: být napsané ve třetí osobě, obsahovat krátký nadpis, 150-300 slov (10-20 řádků) včetně stručné informace o kontextu, jméno a email na kontaktní osobu z vaší organizace. Lze rovněž připojit delší dokumenty či fotky nebo přidat odkazy na webové stránky. Příspěvky, prosíme, posílejte do 17. 2. na information@trialog.or.at.

TRIALOG rovněž oznámil založení nového účtu na Twitteru – je k dispozici zde nebo prostřednictvím ikony na webové stránce TRIALOGu.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Přihlaste se k odběru novinek

Prosím, doplňte číslici (Ochrana proti SPAMu)
{captcha}

Copyright ©2019 | FoRS