CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Workshopy a přednášky k Nenásilné komunikaci

Workshopy a přednášky k Nenásilné komunikaci

NaZemi pořádá v květnu několik workshopů a přednášek na téma Nenásilná komunikace. Jejich přehled naleznete níže.

Víkendové workshopy s Louise:

Louise je jedna z nejosobitějších trenérek NVC. Pracovala v trenérském týmu s Marshallem Rosebergem, duchovním otcem Nenásilné komunikace a má široký záběr – od Konga po Francii, od workshopů pro velké firmy, až po výchovu dětí a rodičovská témata. Setkat se s ní budete moci v Brně a Praze ve třetím květnovém týdnu. Více si o ní můžete přečíst v blogu Představujeme trenérku: Louise Romain. 

Ať už chcete změnit ve výzdobu společného bytu, nebo o změnit způsob boje s kůrovcem, čekají vás výzvy. Jak o změně začít mluvit? Jak dospět ke společné dohodě? Jak dohodu udržet a jak ji měnit?

Workshop pro rodiče a učitele, kteří chtějí vytářet prostředí důvěry, ve kterém děti mohou růst a rozvíjet se být v rodině či ve třídě přirozenou autoritou a dobrým vzoremnajít rovnováhu mezi svými potřebami a potřebami dětí podporovat v dětech a studentech vnitřní motivaci.

Přednášky:

Povídání o tom, jak zvládat změny s nadhledem. Jak o změně začít mluvit? Jak si porozumět? Jak dospět ke společné dohodě?


To maintain full integrity, we sometimes need to say unpleasant words. How to handle such situation with care? How can we be absolutely honest without creating defensive reaction in our listener?  

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Přihlaste se k odběru novinek

Prosím, doplňte číslici (Ochrana proti SPAMu)
{captcha}

Copyright ©2019 | FoRS