CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Programová konference zeleného hnutí

Programová konference zeleného hnutí

Zveme na otevřenou programovou konferenci zeleného hnutí s názvem Nadechnutí 2014, která proběhne ve dnech 19. – 21. září 2014 v Kaprálově mlýně u Brna. Akci pořádá Zelený kruh a jeho členské organizace ve spolupráci a s podporou zastoupení Heinrich-Boll-Stiftung v Praze.

Jako ochutnávku nabízíme klíčové otázky otevřené konference:

  • Chceme překročit hranici, která zdánlivě dělí zelené hnutí od zbytku společnosti; chceme si vyjasnit vztah zeleného hnutí k veřejnosti a odnést si inspiraci pro aktivizaci veřejnosti.
  • Chceme sdílet metody a přístupy úspěšného nastolování témat ochrany životního prostředí jako celospolečenských témat, a diskutovat principy vhodného nastolování takových témat.
  • Chceme najít způsob, jak přejít ve vztahu s veřejností z defenzivy (obhajoby zeleného hnutí a jeho témat) do ofenzivy (zapojení veřejnosti do zeleného hnutí a do řešení témat).

Zároveň vás zveme k zasílání příspěvků, z nichž pak bude sestaven program, a to do 31. května 2014.

Co považujete vy za klíčový faktor pro aktivizování, „zelenání“ širší veřejnosti? Máte výzkum, příklad dobré praxe či metodu, o které se chcete s ostatními podělit? V tom případě je prostor pro lektorování určen právě vám.

Podrobnější informace o akci, jejím charakteru i kontakty a praktické pokyny pro nabízení příspěvků naleznete zde.

 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS