CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Newsletter Afrického informačního centra

Newsletter Afrického informačního centra

Brazilský Velvyslanec přednáší o Afro-brazilských vztazích v Kafé Afrika

Humanitas Afrika a Kafe Afrika, ve spolupráci s Velvyslanectvím Brazílie v Praze Vás zvou na velmi speciální akci o historických vazbách mezi Brazílií a Afrikou. Téma prezentace je: Afrika v Brazílii, Brazílie v Africe a Mistrovství světa ve fotbalu 2014. Tato akce se bude konat v Kafe Afrika, Vojtěšská 9, Praha 1 v pátek 6. června 2014 v 18hod .

Zvláštní hosty jsou Jeho Excelence George Monteiro Prata (velvyslanec Brazílie v Praze) a Jeho Excelence profesor Samuel Mbrayeh Quartey (velvyslanec Ghany v Praze). Mluvit budou také afričtí vzdělanci v České republice: Dr Alemayehu Kumsa (UK) a pán Shaibu Sunday Danladi.

Tato akce se koná v souvislosti s blížící se Mistrovství světa ve fotbalu 2014, které se bude konat v Brazílii a je velmi zvláštní v tom smyslu, že to je poprvé, co brazilský velvyslanec a jeho kolega velvyslanec z Ghany a pár afrických intelektuálů se sejdou v Kafe Afrika, aby mluvili o Afro-brazilských historických vztazích a to, na území České republiky.

Proto, když se připravujeme na tuto fotbalovou oslavu, pojďte ochutnat Pao de Queijo (brazilský chleba ze sýru) a Caipirinha (brazilský koktejl) a také ochutnat vynikající africké pokrmy a nápoje ve skvělé a pozitivní atmosféře naplněné sambou a horkými africkými rytmy. V Kafé Afrika, fotbalový karneval začíná již tento pátek.

Pozvánku na tuto akci naleznete zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS