CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Den afrického dítěte – symposium

Den afrického dítěte – symposium

Při příležitosti oslav mezinárodního Dne afrického dítěte se uskuteční symposium s názvem Vzdělání a hlas dítěte: lokální a globální pohledy, které umožní představení a sdílení zkušeností a názorů v oblasti vzdělávání a účasti dětí v kontextu nejen Afriky, ale i České republiky a mezinárodního společenství. Vybranými hosty bude učitel na základní škole v Keni, dítě se zdravotním postižením, experti nevládních organizací pracující v komunitách v subsaharské Africe, universitní student a rodiče z africké komunity žijící v České republice.

Symposium se koná 16. června 2014 od 10:00 do 13:00 ve Velkém sále Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (ulice M.D. Rettigové 4, Praha 1).

Symposium bude uspořádáno pod záštitou OSN Global Education First Initiative – Youth Advocacy Group (GEFI-YAG) a ve spolupráci s organizacemi Lumos Česká republika a Charita Česká republika, Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy a studentů Erasmus Mundus v oblasti speciálního a inkluzivního vzdělávání.

Pro potvrzení účasti na symposiu a případných dalších informací prosím využijte následující emailovou adresu: jana.krejcikova@lumos.org.uk.

Symposium bude částečně v anglickém a českém jazyce, k dispozici bude překladatel.

Pozvánka na tuto akci je k dispozici zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS