CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Čtení Lékařů bez hranic v kině Aero

Čtení Lékařů bez hranic v kině Aero

V rámci cyklu Dvorek žije proběhne čtení z knih lékařů Jana Trachty a Tomáše Šebka, na baru bude promítán dokument Living in Emergency.

Jan Trachta a Tomáš Šebek jsou mladí čeští chirurgové, kteří pravidelně vyjíždějí na mise s mezinárodní humanitární zdravotnickou organizací Lékaři bez hranic. Oba dva loni vydali knihu zápisků ze svých cest a Jan Trachta za Tichý dech dokonce získal prestižní ocenění Magnesia Litera v kategorii Objev roku. A oba dva také přijdou do Aera číst a povídat o svých náročných misích.

Tichý dech – Jan Trachta
Mise Haiti – Tomáš Šebek

Autorské čtení proběhne od 18.30 na dvorku kina a od 20.30 si potom můžete povídání vizualizovat na baru během projekce filmu Living in Emergency, ve kterém se filmový štáb vůbec poprvé v historii organizace dostal přímo do centra misí ve válečném Kongu a v poválečné Libérii. Aby vás nerušili okolní pijani, pojmeme projekci jako „silent cinema“. Dostanete sluchátka a bezpečně se tak hermeticky uzavřete do světa, ve kterém si profesionální lékařskou péči většina z nás dokáže představit jen těžko.

Vstup na autorské čtení i projekci je zdarma.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS