CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ODI – newsletter

ODI – newsletter

Nejnovější newsletter Overseas Development Institute (ODI) nabízí řadu rozličných témat.

  • Early marriage – millions of girls abused every year – Rekordní počet dívek vstupuje v chudých zemích do časných manželství,  ve kterých dochází k jejich zneužití. Mnoho z nich k tomu dotlačili rodiče a velmi často se s nimi zachází jako s komoditami. Výsledky výzkumu provedeného v Ugandě, Etiopii a Vietnamu naleznete zde
  • The heat is turned up for Asia and Africa –   ODI ve spolupráci s Climate and Development Knowledge Network  spočítali, jaký vliv by měli  mít změny podle poslední předpovědi z klimatologů OSN na Afriku a jižní Asii. Více informací zde.
  • Nigeria’s self-serving elite is failing schoolgirls – Uplynulo 100 dní od únosu z dětí # BringBackOurGirls. Ředitel ODI Kevin Watkins říká: Teroristé z Boko Haram nejsou jediným blokem pro vzdělávání. Více zde.
  • Launch of new book about attacks on aid workers – Dne 19. srpna si připomínáme Světový humanitární den hostováním autorky Larissy Fast, která bude mluvit o své nové knize Aid in DangerThe Perils and Promise of Humanitarianism. Více informací zde.
  • Private sector – do good and make a profit – ODI sputila výzkum o tom, jak peníze vydělávající obchodní inovace  mohou pomoci při humanitárních krizích.Zpráva se zaměřil na Jordánsko, Indonésii, Haiti a Keňu. Více informací zde.

Další informace ohledně nadcházejících akcí, zdrojů a publikací naleznete zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS