CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Laboratoř Nadace Vodafone

Laboratoř Nadace Vodafone

Nastartujte svůj projekt v Laboratoři Nadace Vodafone

Laboratoř Nadace Vodafone je akcelerační program pro neziskovky a sociální podniky, které využívají technologie pro pozitivní změny ve společnosti a mají ambici oslovit a získat řádově tisíce uživatelů.

Tvůrci zajímavých společensky prospěšných nápadů si mohou v Laboratoři ověřit, zda jsou jejich vize životaschopné a zda si jejich technologická řešení najdou platící zákazníky.

Laboratoř pomáhá najít vhodné nastavení a ověřit zájem trhu, aby se projekty mohly stát finančně udržitelnými. Účast v Laboratoři je vhodná pro projekty ve fázi projektového záměru, beta verzi nebo projekty, které mají nízký dopad a potřebují restart.

Díky sérii workshopů, mentoringu, financím ve výši 50 000 Kč a experimentům postaveným na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz.

Projekty, které projdou Laboratoří, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 milion Kč v rámci programu Technologie pro společnost. Laboratoř se koná ve spolupráci s Impact Hubem Praha (pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání).

Přihlášky je možné posílat do 9. 9. 2014 (včetně). Pokud si nejste jistí, zda váš projekt splňuje kritéria, můžete svůj záměr nejprve zkonzultovat a teprve poté vyplnit celou přihlášku. 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS