CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Overseas Development Institute (ODI) newsletter

Overseas Development Institute (ODI) newsletter

Nejnovější newsletter Overseas Development Institute (ODI) nabízí řadu rozličných témat.

  • Read what the Taliban and Al-Shabaab think of aid workers – Nový výzkum založený na rozhovorech se členy ozbrojených skupin. Humanitární agentury často musí vyjednávat svůj přístup do konfliktních zón. Tato reportáž ukazuje, jak ozbrojené skupiny v Somálsku a Afghánistánu vnímají humanitární pracovníky.
  • Turning public funds into goods and services – Nová zpráva vypracovaná společně s Harvard University zkoumá, zda mají chudé země dostatečně vyvinuté systémy pro správu peněz k tomu, aby dosáhli vytyčených cílů v oblastech zdravotnictví, školství a sociální péče.
  • The west must stand up for the rights of Gaza’s children – Výkonný ředitel ODI Kevin Watkins tvrdí, že masakr v Gaze zpochybnil závazek západních vlád vůči dodržování práv dětí.
  • Mongolian school progress makes headlines worldwide – Upworthy je globálně nejrychleji rostoucí elektronické médium, které využilo několik úchvatných snímků kočovníků v Mongolsku pro ilustraci ODI zprávy o pokroku v oblasti národního vzdělání.
  • Finding the cash to fight global poverty after 2015 – Zde jsou uveřejněny blogy, které se věnují novým rozvojovým cílům, které mají být dohodnuty v příštím roce.

Další informace ohledně nadcházejících akcí, zdrojů a publikací naleznete zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS