CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Development Coffee

Development Coffee

Zveme Vás na listopadové Development Coffee na téma „Zavádění personální strategie“, které proběhne 20.11. od 18:00 ve FoRS, Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1.

Tentokrát se na Development Coffee budeme bavit především o kariérním plánování, nástupnictví a spojených tématech. Která z organizací toto neřeší? Rádi bychom tentokrát nejen debatovali, ale zároveň i nabídli možnost konzultovat naše problémy s odborníky. Proto speciálně toto Development Coffee doporučujeme všem, kteří mají v popisu práce i personalistiku. Bude to stát opravdu za to! Našimi hosty totiž budou:

  • MARTIN KALETA – má 10 let praxe v oblasti vedení lidí, tréninku a rozvoje osobností, pracoval jako personální manažer nebo ředitel ve firmách jako e.on, Makro, nebo Masterfoods/Mars. Posledních 6 let se specializuje přímo na personální poradenství firmám a v několika případech i nevládním organizacím.
  • DAGMAR GOLDMANNOVÁ – aktuálně pracuje jako personalistka v humanitární a rozvojové sekci Člověka v tísni. HR se věnovala na různých pozicích i ve firmě L´Oréal. Působila také jako vedoucí oddělení zahraničních projektů v ADŘE, či jako projektový manažer v RSBC Group.
  • BARBORA JANČOVÁ – pracuje rovněž jako personalistka v humanitární a rozvojové sekci Člověka v tísni. Můžete jí znát i z působení v nevládních organizacích věnujících se sociálním službám FOSA o.p.s. nebo FORMIKA o.s.

Guestlist najdete zde: http://goo.gl/zp2juP

Více informací na developmentcoffee.org a https://www.facebook.com/developmentcoffee.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS