CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Češi na misi na ČT

Češi na misi na ČT

Na České televizi můžete nyní zhlédnout dokumentární snímky z cyklu Češi na misi. Jedná se o projekt České televize, realizovaný pod vedením režisérky Alice Růžičkové. Již příští sobotu, 24. ledna, se můžete těšit na snímek Deníky z Gruzie, Keni, dokumentářní film Tomáše Potočného o prvních krocích mladých lidí do světa dobrovolnictví a zahraniční pomoci. Všechny odvysílané snímky jsou k dispozici také ve videoarchivu – zde.

Cyklus Češi na misi obsahuje tyto snímky:

  • Místo narození: Doro, Jižní Súdán, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované Lékaři bez hranic v jižním Súdánu (režie: Andrea Culková).
  • Deníky z Gruzie, Ugandy a Keni, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované INEX-SDA (režie: Tomáš Potočný).
  • Trvale udržitelný kůň, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované ZOO Praha v Mongolsku (režie: Hana Nováková).
  • Uprostřed Afriky, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované SIRIRI ve Středoafrické republice (režie: Květa Přibylová).
  • Svoboda ve Vietnamu, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované DWW ve Vietnamu (režie: Alice Růžičková).

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS