CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

SEVER – odborné semináře a oslava Dne Země

SEVER – odborné semináře a oslava Dne Země

SEVER zve na odborné semináře, které pořádá v DOTEKu v Horním Maršově, a na letošní oslavu Dne Země tamtéž:

1) Sobota 25.4. Den Země – tradiční oslava naší planety má v letošním roce rozmanité podoby. Začínáme sportovně – od 9-11 můžete vyrazit na Cesty na DOTEK, které vám zrevitalizují nejenom tělo, ale i mysl. Odpoledne nás čeká tradiční jarmark, divadlo pro děti i muzika pro dospělé. Paralelně bude celé odpoledne probíhat workshop Solární vařič. Prosíme naše hosty, aby sledovali před akcí náš FB a web, chceme vás poprosit o drobné maličkosti (např. deskové hry nebo nádobí), které nám ještě chybí ve vybavení DOTEKu.  – více informací zde.

2) Úterý 12.-13.5. Questing – jak vytvořit kvalitní hledačku s lidmi a pro lidi? Dozvíte se na semináři, který vede nestorka questingu v ČR, RNDr. Blažena Hušková. Zjistíte, jak získat pozornost žáků a nasměrovat jejich zájem k poznání vlastního domova. Seminář je určen pro pedagogy ZŠ a SŠ a další zájemce v oblasti pedagogiky či turismu. – více informací zde.

3) Pondělí 6.-10.7. Repetitorium – přijeďte na 4. ročník přírodovědného repetitoria do Horního Maršova! Čeká vás zajímavé opakování věcí známých i dobrodružné objevování věcí úplně nových. Tématem je příroda, flóra a fauna, krajina. Po absolvování kurzu získáte akreditace od MŠMT. – více informací zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS