CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Newsletter Lékařů bez hranic

Newsletter Lékařů bez hranic

Lékaři bez hranic vydali nový newsletter. Co se v něm dočtete?

  • Vydali jsme nový časopis Bez hranic  – Tento týden jsme našim dárcům rozeslali nové číslo časopisu Bez hranic. Velký prostor v něm věnujeme situaci na východě Ukrajiny. Doporučujeme také dopis od naší zdravotní sestry Jitky Kosíkové, která je v současné době na misi v Jižním Súdánu. Magazín si můžete stáhnout zde ve formátu PDF (velikost 1,8 MB).
  • Tomáš Šebek: Z letiště rovnou do břicha a pak do hlavy – „V Kundúzu přistáváme asi v půl čtvrtý. Odbavení je boží, rovnou na ploše sedáme do auta, kochám se svěží zelenou trávou. Občas vidím bíle kvetoucí jabloně, pár zemědělců už něco hnípe v zemi. Jaro je tady … A pak mi v kapse někde za značkou Kunduz zazvoní telefon.“ Více čtěte v blogu Tomáše Šebka z Afghánistánu. 
  • Jemen: Obáváme se bojů za zdmi nemocnice – „Když jsem koncem ledna dorazila do Adenu, mohli jsme ještě opustit nemocnici, místo, kde žijeme a pracujeme, a vyrazit do města. Vše se téměř přes noc dramaticky změnilo,“ píše koordinátorka chirurgického projektu Lékařů bez hranic v jihojemenském Adenu. Svědectví si můžete přečíst zde.

Další informace naleznete zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS