CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Letní školy rozvojové spolupráce pro vysokoškoláky a veřejnost

Letní školy rozvojové spolupráce pro vysokoškoláky a veřejnost

V září 2015 se v Olomouci uskuteční již 18. ročník Letní školy rozvojové spolupráce pro vysokoškoláky a veřejnost, kterou pořádá Katedra rozvojových studií, Univerzity Palackého v Olomouci.

Cílem letní školy je přiblížit účastníkům téma rozvojové spolupráce a humanitární pomoci (české i mezinárodní) prostřednictvím různých aktérů – neziskových organizací, institucí státní správy, soukromých firem či mezinárodních organizací. Program tvoří praktické workshopy a přednášky odborníků působících v oblasti rozvojové spolupráce a humanitární pomoci. Neziskové organizace nabídnou účastníkům možnosti konkrétního zapojení do jejich činnosti. Připravený je také bohatý neformální program – výstavy, prohlídka města nebo dokumentární filmy.

Osmnáctý ročník Letní školy rozvojové spolupráce pro vysokoškoláky a veřejnost se uskuteční od 6. do 11. září 2015 na Přírodovědecké fakultě v Olomouci.

Více informací k přihlášce najdete na www.development.upol.cz (sekce Letní škola) nebo  na Facebooku „Letní škola rozvojové spolupráce“ či na e-mailové adrese letni.skola.up@gmail.com.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Přihlaste se k odběru novinek

Prosím, doplňte číslici (Ochrana proti SPAMu)
{captcha}

Copyright ©2019 | FoRS