CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

INEX – Debata v Kampusu: Extremismus u mladých lidí

INEX – Debata v Kampusu: Extremismus u mladých lidí

Rozmáhají se mezi mladými lidmi radikální názory? Narůstá v souvislosti s uprchlickou krizí xenofobie a rasismus mezi mladými? Proč tomu tak je? A jak lze tyto postoje ovlivňovat – kdo a jak by je měl mírnit?
18. listopadu 2015 se od 19:00 v Pracovně koná druhá ze série Debat v Kampusu, v rámci které mladí lidé dostanou příležitost vyjádřit svůj názor a navrhnout, jak by bylo možné řešit věci, které je pálí. Přijďte se zapojit i Vy a a společně s diskutujícími rozvinout strukturovaný dialog.
Další informace se dočtete na stránkách Evropského roku pro rozvoj zde.
Debatu pořádají:
  • Mladí občané (MOB): Nezisková organizace založená mladými lidmi rozličných zájmů a společného cíle – zlepšovat náš veřejný prostor.
  • INEX – Sdružení dobrovolných aktivit: Nezisková organizace, jejímž posláním je prostřednictvím dobrovolnických projektů, vzdělávacích programů a kampaní podporovat rozvoj tolerantní otevřené společnosti a aktivního odpovědného přístupu k okolnímu světu nejen v Čechách, ale i na celém světě.
  • Česká rada dětí a mládeže: Organizace sdružující a podporující mnoho celostátních, regionálních a místních sdružení dětí a mládeže. Cílem organizace je podporovat podmínky pro kvalitní život a všestranný rozvoj dětí a mladých lidí. ČRDM koordinuje Národní pracovní skupinu pro strukturovaný dialog s mládeží.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS