CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Prostory Marianea v novém kabátě!

Prostory Marianea v novém kabátě!

logo na zdi

 

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky námi oblíbeného školícího střediska Marianeum, které spravuje naše členská organizace Charita Česká republika.

S prvními jarními dny se Charita ČR rozhodla zrenovovat toto místo klidu a dobra. A my vám níže přinášíme podrobnosti přímo očima týmu střediska:

Zadní trakt hotelu a školicího střediska Marianeum byl dlouhou dobu využíván jen k posezení mezi stromy a k relaxaci duše a těla. Celý prostor žil svým životem za občasného zalití nebo posekání.

Rozhodli jsme se upravit ho tak, aby mohl být využíván celou škálou našich hostů, od malých dětí až po naše seniory.

Celý prostor je rekultivován a předělán tak, aby byl jak inspirativní, tak užitečný. S pomocí zaměstnanců ze všech oborů, ale ne zahradnictví a stavebnictví, jsme zkrášlili celý prostor k obrazu svému.

Celá úprava probíhala hlavně kvůli praktičnosti a to v podobě možnosti uspořádat BBQ, nebo jen tak si vypít sklenku dobrého vína, přes teambuildingové akce až po možnost příměstského tábora.

V plánu je v budoucnu i letní kino pro určitý počet vyvolených nebo již rozjednaná spolupráce s místními umělci v podobě výtvarného, sochařského anebo divadelního umění. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům, které poslouží dobré věci nebo k radosti dětí a rodičů a ostatních zvědavců.

Neváhejte se podívat na naše webové stránky www.marianeum.cz na další fotky a nabídku.

K tomu, abyste mohli využít prostor za naším hotelem, musíte udělat jediné: zavolejte nebo napište a určitě se dohodneme na příjemném dnu, kdy nás můžete navštívit, anebo jen využít prostory zahrady pro své účely. Budeme velmi rádi, když o nás řeknete dál svým spolupracovníkům, známým, přátelům, blízkým příbuzným nebo se jen tak mimoděk zmíníte své kadeřnici.

Není lepší diamant uprostřed Prahy, který Vám přinese klid na duši. Spojte krásnou procházku v parku Grébovka (3 minuty chůze) s pomyšlením na to, že Vás u nás následně čeká BBQ a relax po zbytek dne, který můžete ukončit spánkem v jednom z našich nově zrekonstruovaných pokojů.

Stačí nám pouze zavolat a domluvit se na termínu a počtu hostů. No, a když Vás bude víc a dětí také tak, zajistíme i animátory, kteří se postarají o zábavu dětí a Váš klid.

Pro rezervaci nás neváhejte kontraktovat na telefonním čísle +420  602 725 739 případně e-mailem recepce@marianeum.cz

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Copyright ©2019 | FoRS