Visegradský seminář o GRV

Visegradský regionální seminář o globálním rozvojovém vzdělávání se konal v Praze ve dnech 24. a 25. března 2011. Na akci se sešli zástupci a zástupkyně ministerstev, národních agentur, škol, neziskových organizací a dalších subjektů zainteresovaných v GRV v České republice, Maďarsku, Polsku a na Slovensku, aby spolu s experty ze zemí mimo Visegradskou skupinu diskutovali o konceptech, pojetí, metodologiích a strategiích GRV.

V tomto článku najdete odkazy na prezentace a některé související dokumenty ze semináře. S výjimkou příspěvku Johannese Krauseho článek neobsahuje shrnutí příspěvků mluvčích, kteří při svém vystoupení nepoužili elektronickou prezentaci.

Komplexní prezentaci celého semináře naleznete v Závěrečné zprávě ze semináře, její shrnutí pak zde.

Upozorňujeme, že všechny níže umístěné prezentace a dokumenty jsou chráněny autorským právem a nesmějí být jako celek či v částech kopírovány a dále sdíleny bez výslovného souhlasu jejich autorů.

Program

Programme of the Visegrad Regional Seminar

Day 1

Perspectives on GDE

National GDE and awareness raising strategies in the Visegrad countries

Day 2

Open Space Session

Workshops

Visegradský regionální seminář o globálním rozvojovém vzdělávání se konal za finanční podpory na základě Společné dohody o řízení uzavřené mezi North-South Centre Rady Evropy a Evropskou komisí – Úřadem pro spolupráci EuropeAid.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Kalendář akcí

Přihlaste se k odběru novinek

Prosím, doplňte číslici (Ochrana proti SPAMu)
{captcha}