CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Možnost stáže v organizaci Wontanara

Možnost stáže v organizaci Wontanara

Organizace Wontanara vyhlašuje výběrové řízení na stáž s názvem Propagační kampaň projektů rozvojové spolupráce. Náplní stáže bude spoluvytváření nápadů k šíření informací o zmíněných projektech a následně jejich realizace: spolupráce se školami, s médii, oslovování případných dárců, apod. Součástí stáže bude i zmapování projektových aktivit organizace v mimoevropských zemích a celkové zmapování činností organizace.

Stáž je určena primárně pracovníkům nevládních neziskových organizací zabývajících se rozvojovou spoluprací, které jsou sdružené ve FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci, studentům doktorských, případně i magisterských a bakalářských studijních programů souvisejících s problematikou mimoevropských oblastí, rozvojových studií apod.

Stáž je financována v rámci projektu Síť spolupráce při výzkumu mimoevropských oblastí (reg. č. projektu CZ.1.07/2.4.00/31.0027), tj. projektu operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Více informací naleznete na www.resareas.cz

Své životopisy zasílejte na tana.bednarova@gmail.com nejpozději do 31.března 2013.

Více informací naleznete zde.

 

 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS