CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Od Intuitivní pedagogiky k Hodnotovému vzdělávání

Od Intuitivní pedagogiky k Hodnotovému vzdělávání

Máte pocit, že vzdělávání by mohlo být založeno na skutečných hodnotách, vést k tomu, aby se děti na jejich základě rozhodovaly, a byly citlivé vůči potřebám svým i svého okolí? Chtěli byste, aby takové principy byly přirozenou součástí výuky běžných školních předmětů, nebo domácí výchovy?

Zveme Vás na kurz s názvem Od Intuitivní pedagogiky k Hodnotovému vzdělávání, který povede sestra Cyril Mooney.

Sestra Cyril učí své žáky: Jděte ven, choďte s otevřenýma očima, uvědomte si, co je třeba změnit, vymyslete jak, a udělejte to.

Naučte se jak prakticky vyučovat inkluzi (přijetí), jak odložit soutěž jako motivační nástroj, a jak aktivovat v dětech potenciál jednat zodpovědně a sami za sebe. Na tomto praktickém kurzu se seznámíte s metodologií vyvinutou a vyzkoušenou sestrou Cyril Mooney během její padesátileté praxe a naučíte se ji sami využívat.

Kurz je určen učitelům, ředitelům škol, rodičům a všem, kdo přichází do kontaktu s dětmi.

Kurz bude probíhat v Praze od 19.5. do 23.5. od 9:00 do 16:30 (s přestávkami na oběd apod.), anglicky s českým překladem. Místo konání: HUB Praha, (www.hubpraha.cz) (19., 20., 21., 23.5.) a Era Svět (22.5.). Cena kurzu: 3200,- do 31.3., poté 3500,- . Účastníci kurzu získají certifikaci o absolvování kurzu. Kurzovné pomůže pokrýt náklady akce. Nikdo však nebude odmítnut z důvodu nedostatečných fondů. V případě, že si momentálně kurz nemůžete dovolit, kontaktujte www.sitbesideme.org.

Více informací je k dispozici v pozvánce v českém jazyce zde a v anglickém zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS