CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Zpravodaj INEX-SDA

Zpravodaj INEX-SDA

Milí přátelé INEX-SDA,

pokud ještě sháníte dary pod stromeček, máme pro vás tip na netradiční dárek pro Vaše blízké – můžete si zakoupit voucher na workcamp na léto 2015. Chcete sami vyjet do zahraničí? I během zimy je možné se zúčastnit dobrovolnických projektů, doporučujeme např. environmentální projekt Kurogi 2 v Japonsku. Zkušenější dobrovolníci se můžou hlásit k účasti na vzdělávacím programu GLEN, uzávěrka přihlášek je 11. ledna. Rádi bychom Vám také oznámili, že od 20. prosince do 4. ledna nejsme v kanceláři.

 

Workcamp pod stromeček – darujte možnost být užitečný

Pokud chcete své blízké obdarovat možností být užitečný, zažít něco zajímavého a využít svou energii, darujte jim poukaz na krátkodobý dobrovolnický projekt v zahraničí. Poukaz v hodnotě 2 500 Kč pokrývá úhradu účastnického poplatku a je možné ho uplatnit během sezóny od března – srpna 2015 dle výběru projektu v nabídce ve více jak 70 zemí světa. Poukazy objednávejte na: workcamp@inexsda.cz, jako předmět uveďte „VOUCHER.“

 

O zkouškovém vyjet na workcamp: Japonsko

Plánujete už teď, co s volným časem o zkouškovém? Co takhle vyrazit na workcamp? A proč nevyzkoušet třeba Japonsko? Aktuálně doporučujeme únorový environmentální projekt „Kurogi 2“, který se zaměřuje mimo jiné na budování stezek v místním lesoparku. V databázi pak najdete i další zajímavé jarní workcampy v Japonsku i jinde.

 

V lednu uzavíráme přihlášky k účasti ve vzdělávacím programu GLEN

Do 11. ledna 2015 máte možnost přihlásit se do příštího ročníku programu GLEN! Na účastníky čeká plně hrazená účast na třech inspirativních mezinárodních seminářích zaměřených na globální učení a tříměsíční stáž v organizacích v Keni, Maroku, Etiopii, Gruzii, Indii, Myanmaru (Barmě) nebo Azerbajdžánu. Nasbírané zkušenosti účastníci zúročí při realizaci vlastních projektů, které mohou být realizovány s podporou INEX-SDA. O tom, co na vás čeká i o tom, jaké byly minulé ročníky se dozvíte na stránkách INEX-SDA, GLENím facebooku nebo evropských stránkách GLENu.Těšíme se na vaše přihlášky.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS