CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Overseas Development Institute (ODI) newsletter

Overseas Development Institute (ODI) newsletter

Nejnovější newsletter Overseas Development Institute (ODI) nabízí řadu rozličných témat.

Kenya can’t wait five generations for sanitation – Aby se splnily rozvojové cíle tisíciletí, potřebujeme změnit přístup k rozvoji jako takovému. ODI představuje nástroje a příklady praxe, které by mohly umožnit lepší dostupnost základních služeb v nejchudších regionech. Můžete zhlédnout desetiminutový dokument o třech filipínských aktivistech, kterým se podařilo zdánlivě nemožné – poprvé za několik generací vlastní půdu, na které žijí. Nebo si přečtěte publikaci s názvem „Adapting development: improving services to the poor„, kterou si můžete stáhnout zde. Další publikace a grafická znázornění naleznete zde.

Jeffrey Sachs on financing sustainable development – Jak financovat rozvoj po roce 2015? Panelová diskuze s názvem „Financing for sustainable development“, kde byl hlavním mluvčím Jeffrey Sachs, hlavní sestavovatel Rozvojových cílů tisíciletí, se konala 4. února. Záznam z diskuze můžete zhlédnout zde.

#WCDRR: join ODI at the Sendai disasters summit – ODI a the Climate and Development Knowledge Network (CDKN) budou příští měsíc na konferenci s názvem „World Conference on Disaster Risk Reduction“ v Japonsku. Novinky a informace s konferencí spojené můžete sledovat zde.

Celý newsletter si můžete přečíst zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS