CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Seminář „Muslimští strašáci“

Seminář „Muslimští strašáci“

HateFree Culture a Muslimové.cz zvou na celodenní seminář s názvem MUSLIMŠTÍ STRAŠÁCI, který se bude konat 26. února od 10 hodin (zhruba do 17 hodin) v budově Úřadu vlády ČR – Strakově akademii (místnost ještě bude upřesněna).
    
Na semináři vystoupí řada odborníků na různé aspekty islámu, politického vývoje na Blízkém východě, ale bude se také věnovat aktuálním hrozbám – zejména ze strany Islámského státu. Harmonogram bude registrovaným účastníkům upřesněn později.
    
Cílem semináře je poskytnout zástupcům neziskových organizací a médií relevantní informace o islámu a životě muslimů v ČR i ve světě, s ohledem na současnou bouřlivou a často velmi emotivní debatu v ČR. Seminář má zodpovědět otázky týkající se tzv. muslimských strašáků, tedy oblastí, které mohou být v islámu problematické a které jsou často účelně užívány k jitření emocí.
    
V případě zájmu o účast (která je zdarma) se, prosíme, registrujte nejpozději do 24.2. na emailu info@hatefree.cz . Spolu se svým jménem a kontaktními údaji také uveďte organizaci nebo médium, které budete zastupovat. 

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS