CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Newsletter TRIALOG

Newsletter TRIALOG

V nejnovějším newsletteru TRIALOGu se dočtete například o lobování EU13 za podmínky financování Evropské komise pro globální vzdělávání a osvětu. Dále si můžete přečíst článek o zahájení Evropského roku rozvoje 2015 na Slovensku, které se konalo 28. ledna za účasti ministra zahraničních věcí Slovenské republiky Miroslava Lajčáka. V Chorvatsku byl Evropský rok rozvoje zahájen 13. února za přítomnosti eurokomisaře Nevena Mimici pro mezinárodní spolupráci a rozvoj. Při této příležitosti byly organizovány dva kulaté stoly, kde zástupci občanské společnosti spolu se zástupci vlády sdíleli zkušenosti chorvatské rozvojové spolupráce a rozvojové pomoci.

V newsletteru jsou také dva příspěvky FoRS. První z nich informuje o setkání akci, která se konala 14. ledna 2015 v Poslanecké sněmovně, kdy se sešli zástupci české rozvojové spolupráce, včetně 12 členů parlamentu z různých výborů a poslanci podpořili zvýšení zahraniční rozvojové spolupráce ČR. Druhý příspěvek FoRS je o workshopech a semináři, které FoRS pořádal.

O spoustě dalších aktivit NNO a platforem v EU13, zajímavých zdrojích informací i financování a také o pracovních novinkách se dočtete v newsletteru zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS