CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Svůj spot si můžete v ČT pustit i vy!

Svůj spot si můžete v ČT pustit i vy!

Příležitost odvysílat reklamní spot ze své kampaně nabízí neziskovým organizacím Česká televize. Vítány jsou spoty charitativního a osvětového charakteru s minimální stopáží 20 vteřin. Žádosti lze zasílat průběžně po celý rok a úspěšní žadatelé získají prostor pro svůj snímek v ČT zdarma.

Veřejnoprávní televize klade důraz nejen na důkladné posouzení zaslaných projektů, ale zhodnocením si projde i samotná organizace. Rozhodnete-li se tedy podat žádost, je nutné dodržet několik podmínek, a to: předložit statut organizace, výsledek její hospodářské činnosti a dále podat žádost včetně nutných příloh. Nedílnou součástí je předložení detailně vypracovaného projektu. Nutné je doručit žádost nejpozději půl roku před zahájením projektu, aby mohla být včas projednána a případně zařazena do vysílání. Termín půl roku neplatí pro kampaně z důvodu humanitární krize (v loňském roce např. ebola).

Obdržené žádosti jsou posuzovány dle několika kritérií. Jedná se především o závažnost a prospěšnost tématu, kvalitu zpracování projektu, míru jeho efektivity, prospěšnosti a edukativnosti. Hledí se i na důvěryhodnost projektu i organizace, která žádost předkládá. V neposlední řadě zástupci ČT kontrolují, jakým způsobem a jak účelně mají být vynaloženy projektem získané finanční prostředky.

Formulář žádosti je k dispozici na webových stránkách České televize v sekci „ČT podporuje“ – ZDE. Na stejném místě naleznete i technická kritéria pro výrobu spotu i ukázky spotových kampaní.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS