CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Benefiční koncert pro Afriku

Benefiční koncert pro Afriku

Přijďte podpořit dobrou věc a strávit večer ve společnosti výborných muzikantů. Irena Budweiserová, Andrea Kalivodová, Ondřej Ruml, Tomáš Hudera a Ivana Fitznerová jsou hlavními hosty benefice pro Afriku, která se bude konat 1. června 2015 ve 20:30 v Malostranské Besedě.

Benefiční koncert pro Afriku (pro Malawi a Namibii) je uspořádaný na podporu projektů se sociálním zaměřením. Jak v Malawi tak i v Namibii vzniká za podpory českých a slovenských sponzorů pekárenská dílna (menší pekárna) ve které se budou mladí lidé, kteří jsou ohroženi chudobou nebo jiným způsobem zdravotně-sociálně vyloučeni, učit pekárenské výrobě v pečení chleba a dalších sladkostí. Tímto způsobem tak zvýší i svoji uplatnitelnost na trhu práce, či případně zůstanou v pekárenské dílně pracovat. Současně s pekárenskou dílnou vzniká i tzv. „podniková prodejna“, tzn. projekt bude výdělečně schopný pro další udržitelnost a provoz. 

Celý finanční výtěžek z koncertu (vstupné a finance z aukce) bude použit na finální ukončení projektu, které je naplánováno na červenec 2015. V současné době nám do dokončení chybí 2000 USD. Všichni účinkující se vzdali honoráře a taktéž řada umělců (z řad sochařů, výtvarníků, malířů) darovala svá díla do aukce, která proběhne v rámci koncertu.

 Koncert pořádá: řešitel a garant projektů Dr. Monika Nová

Událost můžete sledovat na Facebooku zde. Vstupenky můžete zakoupit zde.

Leták, kde najdete kompletní seznam umělců, naleznete zde.

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS