CzechEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Seminář Vize vzdělávání: brána debatě otevřená

Seminář Vize vzdělávání: brána debatě otevřená

Srdečně Vás zveme na seminář *Vize vzdělávání: brána debatě otevřená* pořádaný v rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje dne 4. června 2015 v prostorách ERA svět (Jungmannovo náměstí 767, Praha 1).

V souvislosti s připravovanými Cíli udržitelného rozvoje, které budou od letošního roku základním rámcem rozvoje pro svět i Českou republiku, připravila pracovní skupina složená ze zástupců nevládních neziskových organizací, vysokých škol a dalších institucí dokument, nabízející  Vizi vzdělávání pro společnou budoucnost.  Tento otevřený dokument – připravený na pozadí aktuálních debat o reformách českého vzdělávacího systému – předkládají k diskuzi zástupcům soukromého sektoru, akademické obce a státní správy, protože spolupráce a partnerství jsou nejen základem udržitelného rozvoje, ale i klíčovými prvky v celoživotním procesu vzdělávání. Debata, na kterou vás tímto srdečně zveme, se bude týkat různých hledisek a požadavků na vzdělávání, jak je vidí jeho “cílové skupiny” – v tomto případě mj. zástupci podnikatelů.

Akci pořádá České fórum pro rozvojovou spolupráci (FoRS) ve spolupráci s Centrem pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze. Dále se podílejí: Člověk v tísni, o. p. s. – program  Varianty, EDUin, o. p. s., Informační centrum OSN v Praze, NaZemi, Sdružení TEREZA, Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory (SEVER), Glopolis a Zelený kruh.

*Registrace na akci je možná do 2.června* zde. <https://www.czp.cuni.cz/dotaz/index.php/496656/lang-cs> V příloze naleznete pozvánku s předběžným programem. Aktuální informace zde. <http://www.czp.cuni.cz/stuz/pur/index.php/31>

Budeme rádi za jakékoli šíření této pozvánky.

Pozvánku s programem naleznete zde.

V případě dotazů se obraťe na Adélu Stiborovu, adela.stiborova@fors.cz

Sdílejte své myšlenky!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

  1. +420 222 522 480
  2. info@fors.cz
  3. IČ 71010114

Sdílejte tuto stránku

Copyright ©2019 | FoRS